Zakłady Bukmacherskie Betfan sp. z o.o. w pigułce

Betfan bukmacher

Betfan sp. z o.o. wszedł na polski rynek bukmacherski pod koniec kwietnia 2019 roku. Nie ma co ukrywać, że firma Betfan sp. z o.o. próbuje przebojem zdobyć wysoką pozycję wśród legalnych bukmacherów. Po pierwszym okresie działalności, bukmacher Betfan może spokojnie przyznać, że udało mu się nie popełnić wielu błędów, które dla początkujących bukmacherów są normą. Oferta kursowa Betfan nie ma braków, a strona internetowa, czyli wizytówka bukmachera, od początku prowadzona jest sprawnie.

Trzeba podkreślić, że bukmacher Betfan uzyskał koncesję na prowadzenie zakładów bukmacherskich bardzo szybko. Według właścicieli bukmachera potrzebowali na to zaledwie pół roku. Bukmacher Betfan posiada jednak koncesję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich tylko poprzez internet. W najbliższym czasie nie należy więc się spodziewać punktów stacjonarnych, w których można byłoby zawrzeć zakłady bukmacherskie Betfan.

Jedynym zauważalnym brakiem jest aktywność medialno-sponsorska. Bukmacher Betfan u progu swojej obecności na polskim rynku nie posiadał ambasadora marki czy też nie zawiązał współpracy z żadnym klubem sportowym. Wydaje się jednak, że jest to po prostu kwestia czasu i bukmacher Betfan wzorem innych bukmacherów działających na polskim rynku zacznie wspierać polski sport.

Betfan Zakłady Bukmacherskie – strona internetowa

Sprawdźmy zatem jak wygląda strona internetowa bukmachera, bo to właśnie na niej gracze mogą zawierać zakłady bukmacherskie Betfan. Jak już wspomnieliśmy strona prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Jest przygotowana w bardzo schludny sposób. Interfejs strony jest czytelny i funkcjonalny. Portal pozwala na bardzo łatwe zawieranie zakładów z oferty bukmachera Betfan. Strona dostępna jest pod adresem www.betfan.pl. Dominują na niej odcienie zieleni, szarości i biel. Na stronie bukmachera gracze nie są atakowani wieloma promocjami czy niepotrzebnie wyskakującymi okienkami. Co nie oznacza, że bukmacher nie zadbał o to, żeby swój produkt wypromować. Jest to jednak zrobione w naprawdę przyjazny i nienachalny dla gracza sposób.

Na stronie możemy oczywiście przejrzeć ofertę kursową, zaznajomić się ze statystykami czy finalnie zawrzeć zakład bukmacherski. Dla swoich klientów bukmacher Betfan przygotował również dział „pomoc” czy też „newsy”. W tym ostatnim możemy zaznajomić się nie tylko z nowościami w ofercie bukmachera, ale także z zapowiedziami i analizami najciekawszych - zdaniem Betfan - spotkań z oferty kursowej.

Bukmacher nie przygotował dla swoich graczy aplikacji mobilnej Betfan. Opinie mogą być różne, ale strona internetowa na przeglądarki w urządzeniach mobilnych jest w pełni funkcjonalna. Użytkownicy nie odczują żadnej różnicy, a zaoszczędzą trochę miejsca w pamięci telefonu.

Betfan Zakłady Bukmacherskie – rejestracja

Aby rozpocząć grę u bukmachera Betfan gracze muszą się najpierw zarejestrować na stronie internetowej. Cały proces jest dość łatwy i nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Betfan w odróżnieniu od wielu bukmacherów proponuje najpierw założenie konta tymczasowego – czyli takiego gdzie nie musimy podawać wszystkich danych od razu. Już kilka podstawowych informacji o nas wystarczy do tego, aby rozpocząć grę. Należy jednak pamiętać, że konto tymczasowe nie pozwala m.in. na wypłatę pieniędzy z wygranych. Dlatego gracze powinni jak najszybciej wykonać zdjęcie lub skan dowodu tożsamości i przesłać bukmacherowi do weryfikacji.

Betfan Zakłady Bukmacherskie – oferta kursowa

To zdecydowanie najmocniejsza strona bukmachera Betfan. Opinie o ofercie kursowej już od pierwszego dnia działalności bukmachera były bardzo pozytywne. Bukmacher wystartował z ofertą na ponad 30 różnych dyscyplin sportowych. Przekłada się to na ok. 1,5 mln zakładów bukmacherskich miesięcznie. Oczywiście mówimy tu także o zakładach „na żywo” oraz e-sport. W przypadku e-sportu możemy wprost mówić o tym, że bukmacher Betfan ma jedną z najszerszych ofert w tej kategorii.

Betfan nie przygotował natomiast oferty na sport wirtualny. Biorąc pod uwagę coraz większą popularność tej części bukmacherki wydaje się, że kwestią czasu jest zwiększenie oferty bukmachera właśnie o sport wirtualny.

Oferta kursowa BetFan

Bardzo dużo ciekawych kursów gracze znajdą natomiast w dziale „rozrywka”. Są tam zakłady z pogranicza sportu, ale też związane z polityką, wydarzeniami społeczno-kulturalnymi, rynkami finansowymi, a nawet gracze mogą typować...pogodę.

W ofercie bukmachera są zarówno zakłady pojedyncze, akumulowane jak i zakłady systemowe.

Zakłady Bukmacherskie Betfan – bonus powitalny

Trudno wyobrazić sobie, żeby jakikolwiek bukmacher pominął w swojej ofercie promocje. Walczyć o klienta trzeba i robi to również bukmacher Betfan. Bonus powitalny jest przyznawany każdemu nowemu klientowi bukmachera. Zatem tylko raz dostaniemy taki bonus. Betfan wymaga od każdego klienta spełnienia szeregu warunków, aby otrzymać bonus. Betfan publikuje regulaminy każdej akcji promocyjnej na swojej stronie internetowej.

Bonus powitalny BetFan

Natomiast kod promocyjny Betfan można znaleźć na portalach opisujących działalność bukmacherów. Każdy kod promocyjny Betfan należy wpisać w trakcie rejestracji na portalu. Jest to rodzaj promocji, który zwiększa przyznawane bonusy przez bukmachera Betfan. Kod promocyjny może też sprawić, że gracze dostaną np. dodatkowe zakłady bez ryzyka.

Bukmacher Betfan – wpłaty i wypłaty

Metody płatności dostępne na stronie bukmachera Betfan nie różnią się znacznie od proponowanych przez innych bukmacherów. Betfan proponuje wpłaty poprzez system Przelewy24. Dzięki niemu klienci bukmachera mają dostęp do ponad 30 różnych banków oraz do systemu Blik. Wpłaty można dokonać także kartami Visa czy MasterCard.

Metody wypłat proponowane przez bukmachera Betfan? Wypłaty wygranych powinny znaleźć się na naszym koncie najpóźniej w ciągu 15 minut. Bukmacher zapewnia, że w takim czasie klienci ok. 20 banków powinni dostać swoje pieniądze, o ile przelew zostanie zlecony między godziną 7:00 a 23:00. W innych godzinach i w weekendy w części banków procedura może potrwać kilka godzin.

Natomiast bardzo ważne jest to, że pierwszą wypłatę musimy wykonać na konto, którego jesteśmy właścicielami (poprzez usługę Przelewy24). Bukmacher tym samym zweryfikuje po raz kolejny nasze dane. Kolejne zlecane przelewy będą automatycznie kierowane na to konto, a można to zmienić tylko poprzez z działem obsługi klienta.

Bukmacher Betfan – kontakt

Gracze mogą przede wszystkim skontaktować się z bukmacherem poprzez chat, kontakt mailowy (bok@betfan.pl) czy infolinię (+48 22 125 50 50). Bukmacher prowadzi również kilka kanałów w mediach społecznościowych.

Możemy też skorzystać z działu „pomoc”, gdzie znajdziemy odpowiedzi na wiele pytań.