Zakłady bukmacherskie LVBet w skrócie

LVBet bukmacher

Na polskim legalnym rynku bukmacherskim LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o. pojawiły się w 2016. Bukmacher LVBet posiada koncesję na prowadzenie działalności zarówno poprzez internet jak i w punktach stacjonarnych. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o. rozwija swoją sieć lokali bukmacherskich i w 2019 roku firma miała ich ok. 50. Co prawda mapa lokali bukmacherskich pod marką LVBet nie jest jeszcze gęsto utkana, ale bukmachera wyróżniają godziny otwarcia. LVBet punkty stacjonarne zlokalizowane są bowiem np. przy stacjach benzynowych lub pubach, a to umożliwia grę nawet przez całą dobę.

Bukmacher jest częścią grupy LV, która produkuje m.in. napój energetyczny. Skrót LV to nic innego jak Las Vegas, o ile przy samym napoju może nieco dziwić, o tyle przy marce zakładów bukmacherskich pasuje jak ulał. W końcu Las Vegas to światowa stolica hazardu i rozrywki.

Bukmacher LVBet największe marketingowe uderzenie (jak do tej pory) przyszykował na Mistrzostwa Świata w 2018 roku. To wtedy twarzą bukmachera stał się Zdzisław Kręcina, a firma przygotowała kilka promocji i na pewno szerzej zaistniała w świadomości graczy zawierających zakłady bukmacherskie.

LVBet współpracuje również z klubami sportowymi. W 2017 roku bukmacher LVBet podpisał umowę z Wisłą Kraków, by dwa lata później nową twarzą marki uczynić Jakuba Błaszykowskiego, który po latach wrócił do wielokrotnego mistrza Polski ze stolicy małopolski.

Jednak to nie wszystko, bo bukmacher LVBet podpisał też umowy z innymi klubami piłkarskimi. I tak były to m.in. Widzew Łódź (od 2016 roku), Arka Gdynia, Wisła Płock, Piast Gliwice (wszystkie od 2017 roku). W kolejnych latach umowy zostały zawierane z Zagłębiem Sosnowiec, Stalą Mielec czy z koszykarskim Śląskiem Wrocław.

LVBet Zakłady Bukmacherskie – strona internetowa

Strona internetowa bukmachera LVBet wyróżnia się jednym małym szczegółem na tle innych portali, które oferują zakłady bukmacherskie. Mianowicie bukmacher nieco inaczej podszedł do sprawy samego wyboru sportu lub innych wydarzeń, które gracz chciałby obstawiać z oferty LVBet. Strona dostępna jest pod adresem www.lvbet.pl i charakteryzuje się żółto-czarnymi barwami. Po wyborze na stronie startowej sekcji „zakłady bukmacherskie” właśnie tam widzimy innowacje. Z reguły wybór dyscyplin sportowych, lig czy innych wydarzeń wyświetla się graczowi po lewej stronie. Bukmacher LVBet postanowił inaczej prezentować ofertę. Kafelki z dyscyplinami sportowymi prezentowane są na niemal całej szerokości strony po kilka w rzędach. Podobnie dzieje się jak wybierzemy konkretną dyscyplinę np. piłkę nożną.

Jednak taki widok na ofertę kursową nie sprawia, że wybór dyscyplin jest nieczytelny. Wręcz przeciwnie. Poza tym strona wygląda standardowo. Gracze mogą w szybki sposób przemieszczać się pomiędzy rodzajami zakładów czy przejść do sekcji z płatnościami. Samo zawarcie zakładu też nie będzie generowało dodatkowych problemów. Trzeba też pamiętać o możliwości zawarcia „ekuponu”, czyli wybraniu interesujących gracza spotkań poprzez internet, ale opłacenie zakładu w punkcie stacjonarnym.

Graczom, którzy chcieliby zawierać kupony poprzez telefony z pomocą przyjdzie opcja „LVBet mobile”, czyli przede wszystkim aplikacja LVBet. Aplikacja mobilna dostępna jest poprzez portal internetowy na urządzenia mobilne. Aplikacja LVBet pozwala – co oczywiste – zawierać zakłady zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo czy postawić kupon na sport wirtualny, również dostępny w LVBet. Aplikacja mobilna pozwala również przejrzeć statystyki czy wpłacić lub wypłacić środki. „LVBet mobile” to na pewno dobry sposób na zawieranie zakładów.

LVBet Zakłady Bukmacherskie – rejestracja

Jednak, żeby rozpocząć grę należy zarejestrować się na stronie bukmachera LVBet. Poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną mogą grać bowiem jedynie zalogowani gracze. LVBet proponuje tymczasowe konto, dzięki któremu gracz niemal natychmiast może rozpocząć zawieranie zakładów bukmacherskich, podając przy tym minimum danych osobowych. Jednak dopiero konto stałe, które wymaga od gracza podania m.in. numeru konta bankowego oraz wykonania skanów dokumentu tożsamości, umożliwia wypłatę środków z ewentualnych wygranych. Warto zatem od razu zdecydować się na założenie konta stałego. Zajmie to (łącznie z weryfikacją danych) tylko nieco więcej czasu, ale gracze nie będą musieli do tych formalności wracać drugi raz.

LVBet Zakłady Bukmacherskie – oferta kursowa

Oferta kursowa to mocna strona bukmachera LVBet. Opinie podwyższa możliwość typowania 50 różnych dyscyplin sportowych czy wydarzeń związanych z e-sportem, światem polityki czy kultury. Do tego sporo sportu wirtualnego. Oczywiście bukmacher najwięcej miejsca poświęca piłce nożnej. Jednak fani innych sportów nie będą zawiedzeni. Nieco gorzej wygląda oferta „na żywo”. LVBet co prawda w ofercie „live” ma wszystkie najważniejsze spotkania z oferty przedmeczowej, ale jednak w porównaniu z niektórymi innymi bukmacherami działającymi legalnie w Polsce oferta jest nieco skromniejsza. Bukmacher nie prowadzi również transmisji ze spotkań, które ma w ofercie. Ułatwieniem dla graczy jest jednak „match tracker”, czyli graficzny opis wydarzeń meczowych.

Oferta kursowa LVBet

Gracze mogą zawierać zakłady pojedyncze i akumulowane oraz systemowe. Jednak zakłady systemowe nie są dostępne w formie blokowej (jedynie pojedynczy zakład może stanowić część systemu).

LVBet bonus powitalny i LVBet kod promocyjny

Każdy bukmacher ma w swojej ofercie bonusy i promocje. Nie inaczej postępuje LVBet. Bonus LVBet oferuje m.in. kibicom, którzy posiadają karnety na spotkania klubów sponsorowanych przez bukmachera LVBet. Bonus pozwala również na zawieranie zakładów bez ryzyka. Bonus LVBet to jednak przede wszystkim bonus powitalny. Z reguły gracze otrzymują dodatkowy zakład bez ryzyka za kwotę proporcjonalną do pierwszej wpłaty na konto bukmachera LVBet. Kod promocji natomiast uprawnia graczy do zwiększenia przyznanych bonusów. Kod promocji LVBet należy wpisać w odpowiednim formularzu na stronie internetowej bukmachera. Kod promocyjny LVBet znajdziemy m.in. w punktach stacjonarnych bukmachera.

Bonus powitalny LVBet

Bukmacher LVBet - wpłaty i wypłaty

Wpłaty bukmacher udostępnia na kilka szybkich i bezpiecznych sposobów. Są to m.in. serwisy Patmenticon, Dotpay, Przelewy 24, Tpay, Skrill czy Paysafecard. Klienci LVBet mogą też wpłacać pieniądze za pomocą kart kredytowych jak MasterCard czy Visa. Wpłaty powinny zostać zaksięgowane na koncie bukmacherskim gracza w ciągu ok. minuty.

LVBet wypłaty proponuje w systemie „Rapid Pay”. Co to oznacza? Klienci kilkunastu banków mogą liczyć, że wypłaty wygranych znajdą się na ich koncie w ok. dziesięć minut. Szybkie wypłaty realizowane są między 8:00 rano a 1:00 w nocy. W niektórych bankach nieco dłużej może trwać realizacja przelewów zleconych w weekendy czy święta. Jednak szybkie i bezpieczne wypłaty to mocna strona bukmachera LVBet. Opinie o szybkich wypłatach szybko do serca powinni wziąć sobie ci bukmacherzy, którzy jeszcze nie mają w ofercie tej funkcji.

Bukmacher LVBet – kontakt

Całodobowy czat to najlepsza forma komunikacji z bukmacherem. Klienci LVBet mają także możliwość zadania pytania poprzez formularz kontaktowy czy e-mail (pomoc@lvbet.pl), a także w punkcie stacjonarnym bukmachera.

Bukmacher zapewnia również, że media społecznościowe również są do dyspozycji graczy.