Zakłady bukmacherskie Forbet w pigułce

Forbet bukmacher

Forbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. to bukmacher, który bardzo szybko zbudował mocną pozycję na polskim legalnym rynku bukmacherskim. Forbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. uzyskała koncesję wydawaną przez Ministerstwo Finansów w 2016 roku i już po niecałych dwóch latach mogła pochwalić się czwartym co do wielkości obrotem na rynku. To spory sukces bukmachera, który swoją działalność prowadzi głównie w internecie. Głównie nie oznacza jednak „tylko”. Bukmacher Forbet posiada bowiem kilkadziesiąt punktów stacjonarnych w całym kraju i zapowiada, że na tym nie chce skończyć.

Podobnie jak inni polscy bukmacherzy, tak i Forbet sponsoruje polski sport. Bukmacher Forbet związał się umowami sponsorskimi m.in. z żużlowym Włókniarzem Częstochowa czy z wieloma klubami piłkarskimi m.in. Śląsk Wrocław czy ŁKS Łódź, Również kluby z niższych lig mogą liczyć na pomoc bukmachera. Umowę z Forbet zawarły takie kluby jak np. Motor Lublin czy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Bukmacher Forbet podpisał również umowę z reprezentacją Polski w Amp Futbolu.

Zakłady bukmacherskie Forbet – strona internetowa i aplikacja mobilna

Forbet zakłady bukmacherskie oferuje m.in. poprzez swoją stronę internetową oraz aplikację Forbet na urządzenia mobilne. Portal internetowy to duża zaleta bukmachera Forbet. Strona internetowa dostępna jest pod adresem www.iforbet.pl. Portal jest bardzo przejrzysty, a jasne tło z wieloma zielonymi akcentami sprawia, że przeglądanie oferty kursowej jest przyjemne. Strona jest funkcjonalna i intuicyjna. Gracze nie muszą obawiać się, że „zagubią się” podczas zawierania zakładów z oferty bukmachera Forbet. Aplikacja mobilna również jest bardzo przyjazna dla graczy. Dzięki aplikacji Forbet gracze mogą zawierać zakłady bukmacherskie, przeglądać statystyki czy wpłacać i wypłacać środki pieniężne. Mogą zerknąć też do „strefy gracza”, czyli miejsca gdzie bukmacher publikuje analizy najciekawszych spotkań z oferty kursowej.

Dużym plusem strony internetowej i aplikacji Forbet jest możliwość oglądania transmisji na żywo. Gracze muszą się jedynie zalogować i zweryfikować konto, aby móc oglądać naprawdę dużo ciekawych spotkań. Głównie Forbet TV obejmuje piłkę nożną, ale fani koszykówki, siatkówki czy żużla również znajdą transmisję dla siebie.

Żeby się jednak zalogować należy najpierw założyć konto na stronie internetowej lub poprzez aplikację. Bukmacher Forbet nie udostępnia swoim graczom możliwości założenia konta tymczasowego. Dlatego w procedurze rejestracji musimy od razu podać wszystkie wymagane dane w tym numer konta bankowego oraz skany dokumentów tożsamości. Tylko zalogowani gracze mogą zawierać zakłady bukmacherskie z oferty Forbet.

Zakłady bukmacherskie Forbet – oferta kursowa

Bogata oferta kursowa to jeden z powodów, dzięki którym bukmacher tak szybko zaskarbił sobie sympatię graczy Forbet. Opinie muszą być wysokie, bo Forbet ma jedną z najszerszych ofert kursowych w stawce legalnych bukmacherów na polskim rynku. Ok. 30 różnych dyscyplin sportu, zakłady związane z e-sportem czy bardzo bogata oferta na sport wirtualny to podstawa działalności bukmachera Forbet w Polsce.

Warto pamiętać o tym, że niemal każde wydarzenie ma także dodatkowe kursy (tzw. rynki), które umożliwiają zawieranie bardzo szczegółowych zakładów bukmacherskich.

Niemal każde wydarzenie z oferty przedmeczowej dostępne jest również w ofercie „na żywo”. Oferta Forbet „live” jest jedną z największych na polskim rynku bukmacherskim. Zakłady „na żywo” to także aktualizowane na bieżąco statystyki z danego spotkania oraz graficzne przedstawienie wydarzeń na boisku. Oprócz tego – jak już wspominaliśmy – z niektórych spotkań można oglądać transmisję na ekranie komputera lub smartfonu.

Oferta kursowa Forbet

Jeśli ktoś chciałby zasugerować się kuponami innych graczy może skorzystać z opcji „betmarket”. Bukmacher publikuje tam zakłady zawarte przez innych graczy. Wymienić poglądy z innymi typującymi można również dzięki opcji czatu.

Gracze mogą zawierać zakłady bukmacherskie w formie zakładów singlowych jak i akumulowanych. Bukmacher Forbet umożliwia również obstawianie poprzez zakłady systemowe (pojedyncze i blokowe).

Zakłady bukmacherskie Forbet – bonus powitalny

Forbet promocje kieruje głównie do nowych graczy. Choć Forbet bonusy proponuje również graczom, którzy zawierają zakłady u bukmachera regularnie od dłuższego czasu (np. Forbet bonus na urodziny). Forbet bonus powitalny jest jedną z najbardziej popularnych promocji. Niemal każdy bukmacher posiada taki bonus. Forbet z reguły swój bonus powitalny wiąże z pierwszymi wpłatami na konto bukmachera. Trzeba pamiętać, że tak otrzymane dodatkowe pieniądze na grę, należy obrócić zgodnie z regulaminem, któremu podlega każdy bonus. Forbet wytyczne publikuje na swojej stronie internetowej.

Bonus powitalny Forbet

Forbet kod promocyjny pozwala natomiast na zwiększenie kwot bonusu. Kod promocyjny Forbet może też uprawniać np. do dodatkowych zakładów bez ryzyka z oferty Forbet. Kod promocyjny należy wpisać w odpowiednie miejsce w formularzu rejestracyjnym.

Bukmacher Forbet – wpłaty i wypłaty

Dzięki systemom płatności PayU, Dotpay i Tpay.com. Gracze mogą w szybki i bezpieczny sposób przelać swoje środki na konto bukmachera, które będzie wykorzystywane przez nich do zawierania zakładów bukmacherskich. Oprócz tego dostępne są też portfele elektroniczne jak SkyCash czy Paysafecard oraz system Blik i możliwość płatności kartą Visa i MasterCard. Wszystko to sprawia, że wpłaty z ok. 30 różnych kont bankowych zostaną zaksięgowane na koncie bukmachera w ok. minutę.

Forbet wypłaty zleca w dni robocze od godziny 8:00 do godziny 23:00. Przelew środków na konto bankowe gracza nie powinno trwać dłużej niż 48 godzin.

Forbet Bukmacher - punkty stacjonarne

Bukmacher Forbet licencję na prowadzenie działalności stacjonarnej uzyskał nieco później niż pozwolenie na zawieranie zakładów bukmacherskich przez internet. Od kwietnia 2018 roku bukmacher otworzył jednak ok. 50 lokali bukmacherskich. Forbet punkty stacjonarne lokalizuje zarówno w dużych miastach jak i tych mniejszych.

Warto pamiętać o tym, że godziny otwarcia punktów stacjonarnych Forbet nie są ujednolicone. Część działa w godzinach standardowych dla sektora usług (np. od 10:00 do 18:00), ale są i takie lokale, gdzie można zawrzeć zakład nawet grubo po północy. Dokładne godziny otwarcia punktów Forbet znajdziemy w wyszukiwarce na stronie internetowej. W punkcie oprócz złożenia zakładu gracze mogą śledzić też transmisję ze spotkań z oferty bukmachera.

Forbet bukmacher – kontakt

Czat z pracownikiem Forbet możliwy jest w godzinach od 8:00 do 24:00. Możemy też zadać pytanie poprzez e-mail: pomoc@iforbet.pl.

Gracze mogą rozwiać wątpliwości w rozmowie z pracownikiem punktu stacjonarnego oraz poprzez media społecznościowe Forbet.

Na stronie bukmachera każdy gracz może też zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania w dziale „pomoc”.