Zakłady bukmacherskie Milenium w skrócie

Milenium bukmacher

Milenium Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. to jeden z najbardziej doświadczonych bukmacherów na polskim legalnym rynku. Działa od 2004 roku. Kilkanaście lat temu Milenium Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. wystartowały z 15 punktami stacjonarnymi. Po latach lokali bukmacherskich firma ma ok. 150, ale zapowiada, że to nie koniec.

Na przestrzeni lat rynek bukmacherski bardzo się zmienił i dziś większość zakładów bukmacherskich zawieranych jest poprzez internet. Milenium online również oferuje zakłady posiadając przy tym koncesję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Zakłady bukmacherskie Milenium możemy zawrzeć zatem także poprzez stronę internetową bukmachera oraz aplikację mobilną.

Początek działalności bukmachera to Zielona Góra dlatego nie dziwi, że bukmacher związał się umowami sponsoringowymi m.in. z klubami z tego miasta lub okolic. Od 2018 roku firma współpracuje z żużlowym i piłkarskim Falubazem Zielona Góra, a od 2016 z Zagłębiem Lubin. Milenium w przeszłości wspierała również polską koszykówkę.

Zakłady Bukmacherskie Milenium – strona internetowa

Zakłady bukmacherskie oferowane przez internet to ważna część działalności bukmachera Milenium. Strona internetowa dostępna jest pod adresem www.milenium.pl. Strona startowa portalu to przede wszystkim prezentacja najciekawszych zakładów czy też promocji oferowanych przez bukmachera Milenium.

Klienci bukmachera w łatwy sposób mogą się zapoznać z ofertą na zakłady przedmeczowe, zakłady „na żywo” czy sporty wirtualne.

Gracze mogą też zajrzeć na blog bukmacherski, na którym bukmacher Milenium prezentuje analizy przedmeczowe czy też opisuje nowe promocje.

„Milenium mobile” to natomiast opcja dla tych, którzy chcą zawierać zakłady bukmacherskie na urządzeniach przenośnych. W maju 2019 roku bukmacher wystartował z nową wersją aplikacji mobilnej, która zastąpiła niezbyt udaną poprzednią wersję. „Milenium mobile” sprawia, że zawieranie zakładów bukmacherskich z oferty przedmeczowej czy też „na żywo” jest łatwiejsze i jeszcze bardziej intuicyjne. Dzięki aplikacji mobilnej Milenium gracze mogą też dzięki opcji „sprawdź kupon” zeskanować zakład zawarty w punkcie stacjonarnym.

Milenium Zakłady Bukmacherskie – rejestracja

Milenium zakłady sportowe oferuje tylko zalogowanym graczom. Wcześniej należy się jednak zarejestrować na portalu bukmachera. Sprawa jest o tyle prosta, że bukmacher nie daje możliwości założenia konta tymczasowego. Co prawda nieco wydłuża to procedurę, ale gracze po rejestracji od razu mogą w pełni korzystać ze strony internetowej lub też aplikacji mobilnej. Rejestrując się klienci bukmachera muszą podać swoje dane osobowe oraz wykonać skan lub zdjęcie swojego dowodu tożsamości. Proces weryfikacji naszych danych (na podstawie dowodu tożsamości) nie powinien trwać dłużej niż kwadrans.

Milenium Zakłady Bukmacherskie – oferta kursowa

Milenium w swojej ofercie zakładów bukmacherskim ma kilkanaście różnych dyscyplin sportu. Jest to wynik nieco mniejszy od większości firm bukmacherskich. Nie oznacza to jednak tego, że gracze będą zawiedzeni ofertą Milenium. Oferta bukmachera skupia się po prostu na najpopularniejszych sportach dla polskich kibiców (sporty drużynowe, tenis), a ograniczona nieco została oferta sportów niszowych (choć i one są obecne w ofercie bukmachera). Szczególnie fani polskiej piłki nożnej nie mają na co narzekać, bo w Milenium oferta na spotkania nawet IV ligi piłkarskiej nie jest niczym wyjątkowym.

Bukmacher Milenium posiada szeroką ofertę na zakłady „na żywo”. Niemal każdy mecz w ofercie przedmeczowej jest dostępna do typowania „live” na stronie internetowej Milenium. Bukmacher w swojej ofercie ma również sporty wirtualne i wydarzenia związane z e-sportem.

To jednak nie wszystko co proponuje firma Milenium. Bukmacher ma w swojej ofercie również tzw. totalizatory. Są to gotowe zestawy 13 spotkań przygotowane przez bukmachera. Zadaniem gracza jest wytypowanie jak największej liczby spotkań, a wygraną można odebrać od 10 poprawnych typów. Gdy nie ma zwycięzcy nagrody podlegają kumulacji.

Oferta kursowa Milenium

Typerzy mogą również korzystać nie tylko z możliwości zawierania zakładów bukmacherskich prostych czy akumulowanych. Milenium udostępnia również zakłady systemowe pojedyncze i wielokrotne.

Bukmacher Milenium – promocje

Rozpoczynając grę klienci bukmacherów mogą liczyć na szereg akcji zachęcających do przelania środków właśnie na konto tego konkretnego bukmachera. Milenium bonus powitalny to jedna z kilku form promocji. Bukmacher Milenium bonus przyznaje jako równowartość pierwszej wpłaty na konto. To jednak nie wszystko co oferuje bukmacher Milenium. Bonus bez depozytu, czyli darmowy zakład, również jest formą zachęty, którą praktykuje bukmacher. Obie promocje podlegają obrotowi na warunkach zapisanych w regulaminie publikowanym na stronie internetowej Milenium. Kod promocyjny natomiast zwiększa przyznawane bonusy. Milenium kod promocyjny należy wpisać w odpowiednim miejscu w formularzu rejestracyjnym.

Bonus powitalny Milenium

Promocje bukmachera Milenium jednak nie kończą się na tym. Bukmacher znany jest również z tzw. Happy Hour, czyli czasowych promocji, które pozwalają na grę bez podatku

Bukmacher Milenium – godziny otwarcia punktów stacjonarnych

Wróćmy jeszcze na chwilę do punktów stacjonarnych bukmachera Milenium. Godziny otwarcia ok. 150 punktów nie są ujednolicone. Dokładną rozpiskę znajdziemy dzięki wyszukiwarce dostępnej na stronie internetowej. Co ważne również tam znajdziemy listę punktów, które danego dnia objęte są promocją na grę bez podatku.

W niektórych punktach bukmacherskich gracze mogą śledzić transmisje sportowe oraz płacić kartą. Brak konieczności rejestracji w stacjonarnym punkcie daje możliwość bardziej anonimowego obstawiania zakładów bukmacherskich. Oczywiście trzeba pamiętać, że korzystać z usług bukmachera mogą jedynie osoby pełnoletnie. Dlatego pracownik bukmachera – w celach weryfikacyjnych – może nas poprosić o okazanie dokumentu potwierdzającego nasz wiek.

Bukmacher Milenium – wpłaty i wypłaty

Zakłady Bukmacherskie Milenium realizują wpłaty dzięki serwisom PayU oraz Tpay.com.

Umożliwiają one szybkie przelewy z niemal wszystkich działających w Polsce banków. Do tego udostępniają one możliwość skorzystania z serwisu Blik czy też wpłaty za pomocą kart Visa czy MasterCard. Pieniądze powinny być zaksięgowane niemal natychmiast, a gracze mogą od razu przejść do zawierania zakładów bukmacherskich z oferty Milenium. Opinie o bukmacherze może jednak pogorszyć sposób wypłat.

Milenium wypłaty bowiem udostępnia jedynie standardowym przelewem. Bukmacher Milenium nie umożliwia dokonania szybkich wypłat co powoli staje się standardem u innych bukmacherów. Według regulaminu bukmacher ma siedem dni roboczych na dokonanie przelewu. Faktycznie środki powinny znaleźć się na koncie gracza po maksymalnie 48 godzinach.

Milenium Zakłady bukmacherskie – kontakt

Bukmacher Milenium przygotował kilka sposobów, które umożliwiają z nim kontakt. Po pierwsze w punkcie stacjonarnym możemy porozmawiać z pracownikiem bukmachera. Oprócz tego możemy wykorzystać czat lub kontakt mailowy. Dzięki poradnikom opublikowanym na portalu bukmachera również możemy znaleźć odpowiedzi na pytania.