Traf- Zakłady Wzajemne w pigułce

Traf bukmacher

Traf - Zakłady Wzajemne sp. z o.o. nie są typowym bukmacherem. W odróżnieniu od pozostałych bukmacherów działających na legalnym polskim rynku Traf - Zakłady Wzajemne sp. z o.o. oferują możliwość typowania związaną tylko z jednym sportem. Traf zakłady bukmacherskie proponuje w swojej ofercie bowiem tylko wyścigi koni i kłusaków. Bukmacher „Traf - Zakłady Wzajemne” są powiązane z Totalizatorem Sportowym. Przypomnijmy, że Totalizator to spółka Skarbu Państwa, która zajmuje się przeprowadzaniem gier losowych (m.in. Lotto czy Euro Jackpot), loterii czy też prowadzeniem internetowego kasyna.

Bukmacher „Traf - Zakłady Wzajemne” zadebiutował na polskim rynku już w 2010 roku. Od tego czasu bukmacher oferuje zawieranie zakładów bukmacherskich w punktach stacjonarnych. Początkowo bukmacher Traf zakłady bukmacherskie oferował tylko podczas wyścigów organizowanych na polskich torach przeznaczonych do wyścigów konnych. Były to hipodromy w Warszawie, Wrocławiu czy Sopocie.

Bukmacher Traf sukcesywnie zwiększał jednak swoją obecność w kolejnych miastach w Polsce. W maju 2019 roku zakłady bukmacherskie Traf można było zawrzeć w ok. 40 punktach stacjonarnych.

W lokalu bukmacherskim można nie tylko obstawiać zakłady. Bukmacher Traf zapewnia, że każdy pracownik firmy wyjaśni początkującemu graczowi specyfikę i rodzaje zakładów bukmacherskich dostępnych w punkcie Traf.

Ponadto gracze mają dostęp do bogatych statystyk i co najważniejsze mogą również oglądać transmisję z wyścigów, które ma w ofercie bukmacher Traf.

Traf - Zakłady Wzajemne – strona internetowa

W listopadzie 2018 roku bukmacher otrzymał kolejną koncesję od Ministerstwa Finansów. Licencja pozwala na przyjmowanie zakładów bukmacherskich nie tylko w punktach stacjonarnych, ale też proponowanie zakładów przez internet pod marką Traf. Strona internetowa już jest dostępna pod adresem www.trafonline.pl.

Jednak uwaga. Portal ma charakter tymczasowy. Bowiem dopiero od 27 lipca (tydzień wcześniej niż zapowiadano do tej pory) bukmacher ruszy z przyjmowaniem zakładów na wyścigi konne w internecie pod marką Traf. Opinie o stronie internetowej i ofercie dopiero wtedy będą pełniejsze i bardziej rzetelne.

Jednak już teraz w sekcji „Dla Gracza” Traf udostępnia materiały, które mogą być pomocne dla fanów wyścigów konnych. Bukmacher Traf publikuje bowiem na swojej stronie internetowej program gonitw i statystyki wyścigów, które firma ma w swojej ofercie.

Traf - Zakłady Wzajemne – oferta kursowa

Gracze w punktach stacjonarnych Traf (a już wkrótce w internecie) mogą zwierać zakłady bukmacherskie na wyścigi organizowane na trzech polskich torach – na sopockim hipodromie, wrocławskim torze Partynice oraz na warszawskim Służewcu.

Traf zakłady bukmacherskie przyjmuje też na gonitwy wybranych torów francuskich (m.in. Le Bouscat (Bordeaux), Vincennes (Paryż), Hippodrome de la Loire (Cordemais), Hippodrome de la Côte d'Azur (Cagnes-sur-Mer), Hippodrome de Pau (Pau), La Touques (Deauville).

Gracze na pewno czekają na to, żeby wraz z wejściem do internetu, bukmacher udostępnił wyścigi konne z kolejnych ważnych dla tego sportu krajów.

W ofercie bukmachera znajdują się wszystkie najpopularniejsze rodzaje zakładów konnych. Zakład „zwyczajny”, „porządek”, „dwójka”, „trójka”, „dubla” czy „tripla” to tylko część możliwości zawierania zakładów konnych. Opis wszystkich znajduje się zarówno na stronie bukmachera jak i w punktach stacjonarnych.

Traf Zakłady Bukmacherskie – kontakt

Na stronie internetowej bukmachera znajduje się formularz kontaktowy. Gracze mogą również napisać bezpośrednio na adres: kontakt@trafonline.pl lub też zadzwonić na infolinię spółki Traf (nr 22 518 2127). Pomoc bukmacher oferuję również w punktach stacjonarnych.