Zakłady bukmacherskie Totolotek w pigułce

Totolotek bukmacher

Totolotek S.A to najdłużej działający bukmacher w Polsce. Swoje pierwsze placówki otworzył w 1992 roku. Bukmacher Totolotkek S.A. jest czasami mylony z Totalizatorem Sportowym. Są to jednak dwa różne podmioty. Bukmacher Totolotek oferuje zawieranie zakładów wzajemnych, natomiast Totalizator Sportowy to właściciel m.in. marki Lotto i jest państwowym monopolistą na przeprowadzanie gier losowych czy loterii.

Zakłady Bukmacherskie Totolotek są legalną firmą prowadzącą zakłady wzajemne na terenie Polski. Spółka posiada koncesję na prowadzenie działalności stacjonarnej oraz na przyjmowanie zakładów bukmacherskich poprzez internet.

Bukmacher Totolotek jest jedną z trzech największych firm bukmacherskich działających w Polsce. Stoi jednak u progu ewolucji, bo w 2019 roku nastąpiła zmiana właścicielska. Grecka grupa Intralot sprzedała swoje udziały niemieckiemu Merkur Sportwetten, a polski regulator (Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta) wyraził zgodę na transakcję.

Totolotek jest sponsorem wielu klubów i wydarzeń sportowych. Do najważniejszych umów bukmachera należy ta podpisana z Polskim Związkiem Piłki Nożnej (w 2017 roku) - na mocy której bukmacher został partnerem piłkarskiego Pucharu Polski.

Zakłady bukmacherskie Totolotek – punkty stacjonarne

Bukmacher Totolotek znany był też pod marką Toto-Mix, bo właśnie tak przez lata nazywały się punkty stacjonarne firmy. Dziś Totolotek punkty posiada w całej Polsce (ma ich ok. 270), bo choć Totolotek przez internet przyjmuje większość zakładów, to nadal działalność lokali bukmacherskich jest ważna dla bukmachera. Trzeba zaznaczyć, że Totolotek godziny otwarcia lokali ustala indywidualnie dla każdego lokalu. Natomiast wyszukiwarka punktów znajduje się na stronie internetowej bukmachera Totolotek. Godziny otwarcia również są tam podane. W punkcie stacjonarnym możemy postawić zakłady, odebrać wygrane, sprawdzić wyniki czy opłacić ekupon.

Zakłady Bukmacherskie Totolotek – oferta kursowa

Bukmacher swoją silną pozycję na rynku zawdzięcza m.in. bardzo dużemu wyborowi zakładów bukmacherskich. Jak zaznacza bukmacher dziennie może to być nawet kilkanaście tysięcy kursów do wyboru, który daje nam bukmacher Totolotek. Oferta przedmeczowa to przede wszystkim piłka nożna. Jednak inne popularne dyscypliny również są dobrze reprezentowane – ponad 20 różnych sportów w ofercie kursowej to dobry wynik, który nie jest powodem do wstydu dla bukmachera Totolotek. Oferta na „dziś” jest bardzo dobrze eksponowana zarówno na stronie internetowej jak i w punktach stacjonarnych bukmachera Totolotek. Oferta na zakłady przedmeczowej to jednak nie wszystko. Gracze mogą skorzystać z bogatej oferty zakładów „na żywo”, e-sport czy sportów wirtualnych.

Oferta kursowa Totolotek

Standardowe zakłady, które dostępne są u każdego bukmachera, to nie jest jednak cała oferta. Totoletek proponuje też obstawianie kuponów Toto-Ligi (zestawów 13 wybranych przez bukmacherów spotkań z ligi polskiej, angielskiej i pozostałych) czy Toto-Gol (zestaw sześciu spotkań, których należy wytypować dokładne wyniki).

Jednak, żeby skorzystać z oferty Totolotek online gracze muszą się zarejestrować na portalu bukmachera. Aby to uczynić należy wypełnić specjalny formularz podając swoje prawdziwe dane, które później bukmacher będzie weryfikował na podstawie m.in. przesłanych zdjęć dowodu tożsamości. Istnieje co prawda możliwość założenia konta tymczasowego, które umożliwia grę u bukmachera natychmiast (bez przesyłania zdjęć dowodu), ale wygrane z tak zawartych kuponów nie będą nam wypłacone póki nie uzupełnimy danych.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie – strona internetowa i aplikacja

Jak już wspominaliśmy Totolotek przez internet przyjmuje większość swoich zakładów. Według szacunków Totolotek online przyjmuje już nawet 70 proc. kuponów. Stąd tak ważne dla każdego legalnego bukmachera jest prowadzenie przejrzystego i funkcjonalnego portalu. Tak też postępuje Totolotek. Strona internetowa dostępna jest pod adresem www.totolotek.pl. Gracze niewiele mogą zarzucić portalowi. Najważniejsze, czyli oferta kursowa jest prezentowana w bardzo przejrzysty sposób, a ciemne tło strony sprawia, że przeglądanie oferty nie męczy oczu. Totolotek online umożliwia zawieranie zakładów bukmacherskich, ale również skorzystanie z opcji „ekupon”, czyli możliwości opłacenia zakładu w punkcie stacjonarnym bukmachera Totolotek. Aplikacja mobilna przychodzi z pomocą tym, którzy lubią obstawiać zakłady bukmacherskie gdziekolwiek są – w przerwie w pracy, w korku, na spacerze. Podobnie jak na stronie internetowej gracze mogą skorzystać z opcji „sprawdź kupon”, by szybko skontrolować wyniki kuponów obstawianych stacjonarnie w punktach bukmachera Totolotek. Aplikacja to dobry sposób również na obstawianie zakładów „na żywo”, a wygrane można szybko wypłacić na swoje konto. Aplikację mobilną Totolotka możemy pobrać ze strony na przeglądarkach mobilnych, ale funkcja Totolotek mobile działa równie dobrze bez instalowania aplikacji. Interfejs portalu dostępnego poprzez urządzenia mobilne jest zbliżony do strony internetowej przeznaczonej na urządzenia stacjonarne.

Bukmacher Totolotek – kod promocyjny i bonusy

Totolotek zakłady bukmacherskie, które przyjmuje drogą online traktuje w specjalny sposób. Klienci internetowi mogą liczyć na ciekawą ofertę promocyjną.

Bonus powitalny Totolotek

Kod promocyjny Totolotek przygotowuje najczęściej dla nowych klientów. Aby go zdobyć trzeba wybrać się do punktu stacjonarnego bukmachera Totolotek. Kod promocyjny znajdziemy również na stronach internetowych związanych z obstawianiem spotkań. Kod promocyjny Totolotek przyznaje graczom, aby zachęcić ich do zawierania zakładów właśnie u tego bukmachera. Kody zwiększają bowiem bonusy przyznawane przez bukmachera Totolotek. Bonus możemy otrzymać m.in. od pierwszej wpłaty środków na konto gracza na stronie bukmachera Totolotek. Bonus jest formą zachęty do częstszego zawierania zakładów, gdyż bukmacher przekazuje nam dodatkowe środki na grę. Bonus Totolotek nie przyznaje jednak „za darmo”. Warto o tym pamiętać, bo żeby wypłacić środki, które otrzymamy w ramach promocji musimy spełnić szereg wymogów stawianych przez firmę Totolotek. Bonus podlega tzw. obrotowi, czyli gracz musi zawrzeć co najmniej kilka kuponów o określonym minimalnym kursie i liczbie zdarzeń. Totolotek bonus przyznaje również w postaci „darmowych zakładów”, czyli zakładów bez ryzyka. Za kwotę przyznaną przez bukmachera możemy wtedy zawrzeć zakład na warunkach opisanych w regulaminie bukmachera. Również taki zakład podlega później obrotowi.

Totolotek wpłaty i wypłaty – możliwe sposoby

Żaden z graczy nie powinien obawiać się tego, że jego wpłacone pieniądze na grę u bukmachera będą kilka dni „leżały” na kontach bankowych. Bukmacherom również zależy na tym, aby ich klient szybko rozpoczął obstawianie. Dlatego Totolotek – podobnie jak inny bukmacherzy – udostępnia możliwość szybkich przelewów za pośrednictwem kilku serwisów oferujących płatności internetowe. Są to m.in. Dotpay i Tpay, portfele internetowe typy Skrill czy Paysafecard. System wpłat jest udostępniony przez całą dobę i gracze maksymalnie po kilku minutach mogą rozpocząć zawieranie zakładów.

Totolotek wypłaty realizuje w każdy dzień roboczy o godzinie 12. Bukmacher zapewnia, że zlecenia zrealizowane do godziny 10 zostaną przekazane do wypłaty jeszcze tego samego dnia, a po tej godzinie w następny dzień roboczy. Zarówno wpłaty jak i wypłaty przeprowadzane są bez prowizji.

Totolotek bukmacher – kontakt

Zdecydowanie najefektywniejszą formą kontaktu z bukmacherem jest czat, który udostępniony jest na stronie internetowej przez firmę Totolotek. Bukmacher udostępnia także infolinię, mailowy formularz kontaktowy lub też można porozmawiać z pracownikiem bukmachera w punkcie stacjonarnym.