Zakłady bukmacherskie Etoto w pigułce

Etoto bukmacher

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działają na polskim rynku od 2011. To legalnie działająca firma na polskim rynku bukmacherskim. Posiada bowiem odpowiednią koncesję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Roman Kołtoń, Michał Pol czy Tomasz Hajto. Chyba nie ma w Polsce kibica, który nie kojarzyłby chociaż jednego z tych nazwisk. To właśnie dziennikarze sportowi czy - jak w przypadku Hajty - byli sportowcy są ambasadorami marki E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. To również dzięki nim Etoto jest coraz bardziej rozpoznawalna marką bukmacherską w Polsce. Firma wykorzystała bowiem nowelizację ustawy hazardowej, która weszła w życie w 2017 roku i odświeżyła swoją stronę internetową oraz ofertę na zakłady bukmacherskie.

Zakłady bukmacherskie Etoto – aplikacja mobilna i strona internetowa

Etoto zakłady bukmacherskie udostępnia głównie w internecie. Portal internetowy to mocna strona bukmachera Etoto. Strona dostępna jest pod adresem www.etoto.pl i należy do jednych z najczytelniejszych i najbardziej funkcjonalnych portali firm bukmacherskich w Polsce. Intuicyjna obsługa oferty kursowej i proste zawieranie zakładów bukmacherskich, to najważniejsze aspekty każdej strony oferującej zakłady bukmacherskie, a portal Etoto posiada te cechy. Etoto zakłady bukmacherskie udostępnia również poprzez aplikację mobilną. Przyda się ona szczególnie tym, którzy z nie rozstają się z telefonem i właśnie na tym urządzeniu chcą przeglądać ofertę kursową bukmachera Etoto. Aplikacja mobilna umożliwia szybkie obstawianie interesujących spotkań zarówno z oferty przedmeczowej jak i spotkań „na żywo”, które również znajdują się w ofercie Etoto. Aplikacja mobilna pozwala również na przeprowadzanie szybkich wpłat jak i wypłat wygranych.

Równie dobrym pomysłem jest zawieranie zakładów poprzez stronę internetową dostępną na przeglądarki mobilne (stamtąd też pobieramy aplikację na urządzenia z systemem Android). Tak naprawdę gracze niemal nie zauważą różnicy w tym czy skorzystają z mobilnej strony czy aplikacji mobilnej Etoto. Opinie muszą być jednoznaczne – zawieranie zakładów bukmacherskich, nie ważne jakim sposobem - jest w Etoto proste i szybkie.

Bukmacher Etoto – rejestracja konta

Aby móc obstawiać zakłady bukmacherskie z oferty Etoto należy zarejestrować się na portalu bukmachera. Etoto rejestracji nie wymaga natomiast od graczy grających stacjonarnie (jak każdy bukmacher). Cała procedura rejestracji jest szybka i nie powinna być kłopotliwa nawet dla tych, którzy okazjonalnie używają komputera. W odpowiednie rubryki musimy wpisać swoje dane osobowe (w tym PESEL, numer konta bankowego, numer dowodu tożsamości itd.) i potwierdzić wymagane oświadczenia i zgody. Najważniejszą sprawą jest jednak przesłanie skanów lub zdjęć dowodu tożsamości. Na tej podstawie bukmacher Etoto zweryfikuje nasze dane osobowe i będziemy mogli zawrzeć pierwsze zakłady bukmacherskie.

Bukmacher Etoto – oferta kursowa

Bardzo szeroki wybór możliwych do obstawienia zakładów sportowych to spory atut Etoto. Bukmacher ma w swojej ofercie około 30 dyscyplin sportowych, które można typować zarówno jako zakłady bukmacherskie przedmeczowe jak i „na żywo”. Według bukmachera to blisko 20 tysięcy zakładów dziennie, które można obstawiać na stronie Etoto. Oferta związana z piłką nożną jest oczywiście najbogatsza, ale fani tenisa, koszykówki czy hokeja również nie mogą narzekać. E-sport oraz zakłady specjalne związane np. ze światem polityki, także znajdziemy na stronie Etoto. Oferta bukmachera nie obejmuje sportów wirtualnych.

Oferta kursowa Etoto

Przed złożeniem zakładów gracz może sprawdzić historyczne wyniki i statystyki, które udostępnione są przy każdym zakładzie z oferty Etoto. Bukmacher oferuje możliwość zawierania zakładów singlowych, akumulowanych. Nie ma natomiast możliwości zawarcia zakłady systemowego. Klienci bukmachera Etoto mogą natomiast skorzystać z opcji cash-out, czyli wcześniejszego zakończenia kuponu – przed rozegraniem wszystkich spotkań. Przy mniejszym ryzyku gracze co prawda mogą wygrać mniej, ale znika obawa, że kolejne spotkanie może okazać się tym przegranym.

Bukmacher Etoto – bonus powitalny

Legalny rynek bukmacherski w Polsce zwiększa się z miesiąca na miesiąc, więc i legalni bukmacherzy poszukują różnych form promocji. Nie inaczej postępuje bukmacher Etoto. Bonus na start jest jednym z najpopularniejszych sposobów na przyciągnięcie klientów. Etoto bonus powitalny przyznaje tylko nowym klientom. Bonus Etoto przyznaje z reguły w powiązaniu z pierwszym złożonym depozytem. Trzeba pamiętać, że podlega on obrotowi, czyli gracze zanim wypłacą bonus na swoje konto, muszą zawrzeć zakłady bukmacherskie zgodne z regulaminem promocji. Bonus Etoto przyznaje bardzo często również w formie „freebetów”, czyli darmowych zakładów.

Bonus powitalny Etoto

Kod bonusowy Etoto pozwala natomiast na zwiększenie bonusów. Etoto kod bonusowy znajdziemy z reguły na stronie partnerów bukmachera. Kod bonusowy Etoto należy wpisać w odpowiednie miejsce w formularzu rejestracyjnym na stronie Etoto. Opinie o bonusach przyznawanych przez bukmacherów są różne. Co prawda otrzymujemy dodatkowe środki na grę, ale obrót wartością bonusu wymaga od graczy zawierania zakładów bukmacherskich, które nie są łatwe do wygrania.

Etoto wpłaty i wypłaty – metody płatności

Bukmacher Etoto niczym nie ustępuje innym bukmacherom, jeśli chodzi o udostępnienie różnych form wpłat na konto bukmachera, którego gracz będzie używać do zawierania zakładów bukmacherskich. Etoto, poprzez kilka serwisów pośredniczących, oferuje szybkie przelewy z ok. 30 banków w Polsce. Umożliwiają to serwisy takie jak: Przelewy24 czy Dotpay oraz portfele internetowe: Neteller czy Skrill. Do tego bukmacher Etoto umożliwia płatność Blikiem, kartą Visa lub MasterCard. Środki na koncie gracza powinny znaleźć się nie później niż kilka minut od dokonanej transakcji. Najczęściej zajmuje to dosłownie kilkadziesiąt sekund..

W Etoto wypłaty realizowane są – według zapewnień bukmachera – na bieżąco. Jeśli zlecamy przelew nocą musimy liczyć się jednak z pewnym oczekiwaniem na jego realizację. Nie powinno to być jednak dłużej niż 12 godzin. Wpłaty jak i wypłaty realizowane są bez prowizji.

Punkty stacjonarne bukmachera Etoto – godziny otwarcia

Co prawda to działalność w internecie jest najważniejszą częścią biznesu firmy, ale również inne kanały zawierania zakładów są rozwijane przez bukmachera Etoto. Punkty stacjonarne bukmachera na początku 2019 roku znajdowały się w kilkunastu miejscach kraju. Gracze mogą jednak spodziewać się otworzenia następnych lokali bukmacherskich. Etoto godziny otwarcia swoich punktów publikuje na stronie internetowej..

Bukmacher Etoto – Obsługa klienta

Najszybszą formą kontaktu z bukmacherem jest rozmowa z pracownikiem Etoto za pośrednictwem czatu. Specjaliści Etoto czekają na pytania w godzinach od 9:00 do 22:00. Możemy też skorzystać z e-mailowego kontaktu i napisać na pomoc@etoto.pl. Zanim to jednak zrobimy warto zerknąć do poradnika przygotowanego przez bukmachera. „ABC” gracza znajduje się na stronie internetowej bukmachera.