Zakłady bukmacherskie Totalbet w pigułce

Totalbet bukmacher

Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to bukmacher działający na polskim legalnym rynku bukmacherskim od 2018 roku. Totalbet Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o posiadają koncesję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w internecie oraz w punktach stacjonarnych. Jednak bukmacher prowadzi na razie działalność tylko poprzez sieć. Co prawda Totalbet zapowiada na swojej stronie internetowej, że wkrótce otworzy pierwsze lokale bukmacherskie, ale na razie nie ma w tej sprawie większych konkretów.

Bukmacher Totalbet jest częścią Grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Jest to m.in. medialny koncern, który ma w swoim portfolio takie marki jak „Super Ekspress”, „Murator” czy „Eska TV”.

Bukmacher Totalbet spokojnie wchodzi na rynek sponsoringowy. Totalbet w 2019 roku został m.in. partnerem drugiej co do wielkości organizacji MMA w Polsce, czyli FEN. Natomiast w 2018 roku firma związała się z Andrzejem Twarowskim. Ten znany dziennikarz Canal+ prowadzi na kanałach społecznościowych bukmachera programy publicystyczne – głównie związane z piłką nożną.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – strona internetowa

Biorąc pod uwagę to, że zakłady bukmacherskie Totalbet proponuje tylko poprzez internet, zarówno strona internetowa jak i aplikacja Totalbet musi być przygotowana perfekcyjnie. Rzeczywiście nie można wiele zarzucić w tej kwestii bukmacherowi Totalbet. Strona dostępna jest pod adresem www.totalbet.pl i gracze dostają w pełni funkcjonalny produkt. Wystarczy tylko wybrać na stronie startowej interesujący nas rodzaj zakładów bukmacherskich i możemy przejść do właściwej części portalu Totalbet. Bukmacher nie atakuje już nas tam nachalnie reklamami i promocjami, więc gracze mogą swobodnie zająć się wybieraniem spotkań z oferty kursowej. Aplikacja Totalbet również spełnia swoje zadania. Dzięki niej możemy zawrzeć zakłady, przejrzeć statystyki czy wpłacić i wypłacić pieniądze z konta bankowego na te w Totalbet. Aplikacja nie zajmuje wiele miejsca w telefonie, ale jeśli ktoś nie chce z niej korzystać, równie dobrze może zawrzeć zakłady bukmacherskie poprzez mobilną stronę internetową Totalbet. Opinie o stronie internetowej jak i aplikacji mobilnej słusznie są zdecydowanie pozytywne.

Zakłady Bukmacherskie Totalbet – oferta kursowa

Nieco ponad 20 różnych dyscyplin sportowych w ofercie bukmachera to może nie jest rekord, ale klienci Totalbet nie mogą za bardzo marudzić na ofertę kursową, którą proponuje Totalbet. Bukmacher szczególnie mocno stawia na najpopularniejszą w Polsce piłkę nożną. Blisko 70 lig krajowych (a do tego niższe klasy rozgrywkowe) sprawiają, że oferta kursowa jest bardzo szczegółowa. Jednak gdy popatrzymy na inne sporty drużynowe bukmacher również nie ma się czego wstydzić. Podobnie mają się sprawy z ofertą na sporty indywidualne. Ci, którzy lubią wyszperać ciekawy kurs w sportach uznawanych za niszowe też znajdą coś dla siebie. Gdy zbliżają się wybory lub ważne wydarzenia społeczno-kulturalne możemy być pewni, że w jakiejś formie znajdą się również w ofercie bukmachera.

Oferta kursowa Totalbet

W ofercie, którą prezentuje bukmacher Totalbet nie może zabraknąć e-sportu. Turnieje w grach komputerowych są coraz popularniejsze, a Totalbet wspierał także m.in. zawody Games Clash Masters odbywające się w Gdyni.

Bukmacher Totalbet zadbał także o szeroką ofertę zakładów wirtualnych. Gracze mają do dyspozycji statystyki, dzięki którym mogą przewidywać wyniki. Trzeba też przyznać, że oprawa graficzna sportów wirtualnych w Totalbet może budzić zazdrość wielu bukmacherów.

Gracze mogą oczywiście zawierać także zakłady „na żywo” i również tutaj oferta jest bardzo szeroka. Klienci bukmachera Totalbet mogą zawrzeć standardowe zakłady pojedyncze oraz akumulowane oraz zakłady systemowe (zarówno pojedyncze jak i blokowe).

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – rejestracja

Rozpocząć grę na stronie internetowej bukmachera mogą jedynie zalogowani gracze. Aby się zalogować trzeba się najpierw zarejestrować. Przez pierwsze 90 dni nasze konto może mieć charakter tymczasowy, czyli nie będziemy musieli podawać wszystkich naszych danych, które są wymagane m.in. tzw. ustawą hazardową. Jednak konto tymczasowe ma bardzo ważne ograniczenie. Gracze nie mogą bowiem wypłacić środków, które wygrali dzięki grze u bukmachera Totalbet. Aby odblokować tę możliwość należy przesłać bukmacherowi skany naszego dokumentu tożsamości oraz podać pozostałe wymagane dane (m.in. numer konta bankowego). Dopiero wtedy uzyskamy możliwość pełnego korzystania z naszego konta.

Zakłady bukmacherskie Totalbet – bonus powitalny

Ważne jest to, żeby w trakcie rejestracji pamiętać o wyrażeniu zgody na otrzymanie od bukmachera Totalbet bonusu (o ile oczywiście tego chcemy). Totalbet bonus powitalny – jak sama nazwa wskazuje – przyzna każdemu graczowi tylko raz i co do zasady nie ma innej opcji na skorzystanie z bonusu. Totalbet wymaga od każdego gracza spełnienia kilku warunków, aby otrzymać bonus. Totalbet pełny regulamin każdej akcji promocyjnej publikuje na swojej stronie internetowej. Podstawowym warunkiem niemal każdego bonusu jest jego obrót, czyli konieczność zagrania co najmniej kilku kuponów po określonym kursie przez bukmachera Totalbet.

Bonus powitalny Totalbet

Kod promocyjny natomiast zwiększa przyznane bonusy. Kod promocyjny Totalbet najczęściej można znaleźć w internecie na stronach związanych z bukmacherką. Dzięki takiemu kodowi można też skorzystać z innych promocji przygotowanych przez Totalbet. Kod promocyjny może uprawniać np. do darmowego zakładu z oferty Totalbet. Kod promocyjny należy wpisać w odpowiednim formularzu podczas procesu rejestracji na portalu internetowym bukmachera.

Zakłady bukmacherskie Totalbet – wpłaty i wypłaty

Gdy bukmacher proponuje swoim graczom darmowy zakład już za samą rejestrację, może się tak zdarzyć, że przez jakiś czas nie będziemy musieli korzystać z systemu wpłat. Jednak kwota takiego darmowego zakładu nie jest z reguły wysoka i trzeba byłoby mieć naprawdę świetną serię trafień, żeby długo czekać na konieczność dokonania przelewu własnych środków na konto bukmachera Totalbet.

Wpłaty możemy dokonać bardzo szybko i w bardzo przyjazny sposób. Klienci Totalbet mają do dyspozycji kilka serwisów, które umożliwiają wpłatę z ok. 30 banków w Polsce. Są to m.in. PayU, Dotpay, Przelewy 24 czy Paysafecard. Dzięki tym serwisom gracze mogą również wpłacić środki dzięki usłudze Blik czy kartami Visa czy MasterCard. Czas oczekiwania na środki? Z reguły mniej niż minuta.

Natomiast Totalbet wypłaty zleca na bieżąco i przekonuje, że wypłaci środki graczom w osiem minut. Wszystko dzięki usłudze „Pay Express”. W godzinach między 9:00 a 23:00 posiadacze rachunków kilkunastu banków mogą oczekiwać tego, że pieniądze niemal od razu znajdą się na ich kontach. Dzienny limit takich ekspresowych wypłat ustalony jest na pięć tysięcy. Standardowe wypłaty przeprowadzane są o godzinie 12:00 w dni robocze.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – kontakt

Kontakt z bukmacherem możliwy jest poprzez formularz na stronie internetowej czy bezpośrednio poprzez e-mail (pomoc@totalbet.pl.) Biuro Obsługi Klienta Totalbet dostępne jest też telefonicznie pod numerem 22 611 61 71. Gracze mają też do dyspozycji czat z pracownikiem Totalbet, który udostępniany jest w godzinach między 9:00 a 23:00.

Bukmacher prowadzi również media społecznościowe, a także przygotował dział „pomoc”, gdzie znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.